Airfel Kombi Servisi

Airfel kombi servisi İstanbul’un tüm semtlerine verdiği hizmetler ile tüm kombi kullanıcılarının sorunlarını çözmekte ve kombilerinin bakımlarını donanımlı şekilde sağlamaktadır. Airfel kombi bakımı ve onarımı denildiğinde ilk akla gelen servisgeldi.com kaliteli ve deneyimli ekibi sayesinde haftanın 7 günü özel servis olarak kombilerinizi yerinde tamir etmektedir. En uygun fiyatları ile müşterilerinin ekonomilerini de düşünen Airfel servis güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlar. Zamana çok değer veren çalışanlarımız dilediğiniz saatte sizlere ulaşarak kaliteli hizmetini en doğru şekilde sunmaktadır.

Airfel servisi İstanbul ilinin tüm ilçelerine servis imkanını sağlamaktadır. Sektörün en iyileri arasında bulunan servisimiz verdiği hizmetlere her geçen gün yenisini ekleyerek hizmet ağını genişletmektedir. Geliştirdiği hizmet ağı sayesinde milyonlarca kombi kullanıcısına ulaşan servis hizmetlerimiz müşterilerine daha çok yetebilmek için ekip çalışanlarını eğiterek ve çalışan sayısını artırarak zamanında müdahaleler ile sizlerin mağdur olmasını engellemektedir. Amaçlarından şaşmayan ve her daim amaçları yönünde ilerleyen servisimiz sizlere yerinde hizmetleri sayesinde başarılarına başarı katmaktadır.

Etkin ve geniş Airfel kombi servis imkanlarımızdan yararlanmak ve sorunlarınızın kesin ve net çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Günün her saati sizlere yardımcı olabilmek için bekleyen çalışanlarımız kombi cihazlarında ki tüm arızalara müdahale etmektedir. Airfel kombi cihazlarında da diğer cihazlarda olduğu gibi arızalar meydana gelebilmektedir. Bazı arıza durumlarına sizlerde çözüm bulmak için servis çağırmadan önce birkaç işlemi kendiniz yapabilirsiniz.

Servis gelmeden yapılabilecekler arasında ocağınız doğalgaz ile çalışıyor ise öncelikle ocağınızı yakın. Gazın gelip gelmediğini bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Eğer ocağınız yanmıyor ise bu durumda kapı dışında ki ana vanayı kontrol edebilirsiniz. Vana kapalı ise boru ile vana aynı hizada değildir. Bu durumda vana ile boru aynı hizaya getirilerek vana açılır. Vana açıksa eğer fakat yine de ocak yanmıyor ise gazınız kesilmiş ya da mahallenizde gaz çalışması yapılıyor olabilir.

Ocağınız yanıyor fakat kombiniz suyu ısıtmıyor ya da peteklere ısı vermiyor ve hiç çalışmıyor ise öncelikli yapmanız gereken su basıncını kontrol etmeniz. Suyun bar değeri birden düşük ise kombinize su basmalısınız. Eğer kombinizin bar değeri iki buçuktan yüksek ise herhangi bir petekten su almalısınız. Yine de kombiniz çalışmıyor ise bu durumda resetleme işlemini yapmalısınız. 3 kez resetleme yapmak yeterli olacaktır. Resetlemeye rağmen çalışma gözlenmiyor ise sizin yapacağınız işlemler bitti demektir. Bu durumda hemen Airfel kombi servis hizmetlerimizi arayarak cihazın tamiri için servis isteyebilirsiniz.

İstanbul Airfel Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:1    Ortalama:5/5]