Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi servisi bugüne dek yapmış olduğu tüm hizmetlerde adından sıklıkla söz ettirmiş ve takdirlerini her daim kombi kullanıcılarından alarak bir çok başarıya imza atmıştır. Özel servis olarak müşterilerine gerekli ilgiliyi ve alakayı göstererek problemlerine kısa zamanda çözüm bulmaktadır. Alarko servis hizmetleri Alarko kombilerin bakımlarını detaylı bir şekilde sağlayarak arızalı parçaların ise değişimlerini yapmaktadır. İstanbul’da ikamet eden Alarko kombi kullanıcıları kombilerinde meydana gelen tüm arızalarda bizleri arayarak çözümleri bulabilir.

Alarko kombi servisi verdiği üstün hizmetler ile Alarko markasına ait tüm kombi modelleri konusunda deneyimlidir. Uzman kadrosu sayesinde kombi cihazlarının arızalarında öncelikle arıza tespiti yapılarak daha sonra ise arızanın çözümlenmesi gerçekleşmektedir. Arızalı parça durumunda müşteriye bilgi verilerek arızalı parçanın değişimi sağlanmaktadır. Değişen parçada ise Alarko servisi parçaya 1 yıllık garantiyi vermektedir. İstanbul’un tüm semtlerine sağlanan servis destekleri ile kombi kullanıcılarına zamanında ulaşılarak cihazlara müdahaleler gerçekleştirilmektedir.

Yaşadığınız tüm sorunlarda sizlerin güvenine layık olarak gerçekleştirdiğimiz teknik servisimiz sayesinde giderek müşteri ağımızı genişletmekteyiz. Genişleyen müşteri potansiyeli ile birlikte de daha fazla hizmet verebilmek için çalışma arkadaşlarımızı çoğaltarak zamanında destekleri üst sınırlara çıkarmaktayız. Siz de Alarko kombi servis desteği için bizi arayabilirsiniz.

Alarko Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Alarko kombi cihazları da diğer kombi markalarında olduğu gibi arızalar verebilir. Kombi cihazı arıza verdiğinde hemen servisi aramak yerine birkaç tane yapacağınız uygulama sayesinde servis çağırmadan kombinizi çalıştırabilirsiniz.

Bazı durumlarda kombinin arızalanma sebebi basit bir nedene bağlı olabilmektedir. Bu basit arızayı çözümlemek için ise servis çağırmadan bazı yöntemleri deneyebilirsiniz. Ocağınız doğalgaz ile çalışıyor ise ilk olarak ocağın kontrolünü yaparak gaz gelip gelmediğini yakarak test edin.

Eğer ocak çalışmıyor ise bu durumda evinize ya da ofise gaz gelmiyor demektir. Dışarıda ki ana vananın açık mı kapalı mı olduğunu kontrol edin. Vana kapalı ise boru ve vana aynı hizada değilse vana kapalı demektir bu durumda vana ile boruyu aynı hizaya getirerek açılmasını sağlayın. Açmanıza rağmen ocak yanmıyor ise bu durumda gazınız kesilmiş ya da bir çalışma olduğu anlamına gelebilir. Gerekli yerleri arayarak bu durumun neden kaynaklandığını bulabilirsiniz.

Fakat ocağınızı yaktınız fakat kombiniz çalışmıyor ise bu durumda Alarko kombi arızası meydana gelmiş olabilir. İlk olarak kombi su barı seviyesini kontrol etmelisiniz. Barın seviyesi 1’den düşük ise kombinize su basmanız gerekmektedir. Eğer bar değeri 2,5’dan yüksek ise bu durumda fazla suyu almanız gerekmektedir. Alarko kombiniz bu işlemde de çalışmadı ise ya da bar değeri kontrol ettiğinizde normal ise hemen kombinizi resetleyin.

Sorunu çözümlemek için kombinizi 3 defa resetleme yapın. Reset atmanıza rağmen hala bir çalışma gözlenmiyor ise bu durumda yapacağınız bir işlem kalmadı demektir. Kombinizin parçasında sorun olabileceğinden dolayı Alarko servisimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

İstanbul Alarko Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:1    Ortalama:5/5]