Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi kaliteli ve üstün hizmetleri ile kombi cihazınızın bakımını ve onarımını sağlar. Arçelik kombi cihazlarınıza uygulanacak gerekli bakımlarda detaylı çalışmalar yapılarak cihazın ilk günkü performansı ile çalışmasını sağlamıştır. Arçelik servisi özel servis hizmetleri sayesinde İstanbul’un tüm semtlerine hitap etmektedir.

İstanbul’da ki Arçelik kombi kullanıcılarına haftanın 7 günü gezici servisi ile hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında ki ve Avrupa Yakasında ki Arçelik kombi kullanıcıları bizleri arayarak servis isteyebilir ya da bizlerden bilgi alabilir. Cihazınızda herhangi bir sorun olursa teknik servis hizmetimiz sizin belirlediğiniz randevu saatinde adresinizde olmaktadır. Sorunların çözümlenmesi için onarımı sağlayan Arçelik kombi servis her açıdan sizlerin yanında olmaktadır.

Müşterilerini düşünen Arçelik servis kombi konusunda her aşamada sizin yanınızda olarak herhangi bir kombi sorununda ve gerekli onarımlarda Arçelik kombi servisi sizlere yerinde hizmeti sağlar.

Arçelik Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Arçelik kombi cihazları da diğer doğalgazı enerjiye çeviren cihazlar gibi zaman zaman arıza gösterebilmektedir. Yıllık periyodik olarak yapılan kombi bakımlarını önemsemezseniz ileri de cihazınızda maliyeti yüksek arızalar çıkabilir. Bu arızaları önlemek için yapmanız gereken Arçelik servis hizmetlerimizi arayarak kombinizin yıllık bakımlarını yaptırmaktır.

Servis hizmetlerimizi aramadan önce dilerseniz bizi arayarak yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. İlk olarak ocağınızı yakın eğer yanmıyorsa vanaların kapalı olma ihtimali, gazınızın kesilme ihtimali ya da doğalgaz çalışmasından dolayı kesilme ihtimalleri bulunmaktadır. Bu ihtimalleri gözden geçirmek için ilk olarak vanaları kontrol edin. Vanalarda herhangi bir sorun yoksa yukarıda ki nedenlerden dolayı gazınız olmayabilir.

Ocağınızı yaktınız yandı fakat sıcak su alamıyor ve petekleri ısıtamıyorsanız eğer kombiniz ile ilgili bir sıkıntı vardır. Kombinin üzerinde ki bar değerlerini kontrol edin ve değerin normal olarak 1,5 bar olmasını kombiye su basarak yada petekten su alarak sağlayın. Bu işlemleri de yaptınız fakat kombiniz halen çalışmıyor ise o halde kombinizi resetleyin. Bu işlemi 3 kez tekrarlayarak kombinizin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Resetlemede kombinin çalışmasını sağlamadıysa eğer muhtemelen kombi cihazınızda arıza meydana gelmiştir. Arıza çözümleri için Arçelik servis numaralarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul Arçelik Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]