Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi servisi Ariston marka kombi cihazlarında ki sorunlara karşı özel servis hizmeti vermektedir. Ariston servisimizin amacı kesintisiz hizmet ve güven sağlamak üzerine kombi kullanıcılarına hizmeti yerinde sağlamaktır. Uzun senelerdir kombi kullanıcılarına sağladığımız destekler ile adından söz ettiren Ariston servis deneyimli kadrosu sayesinde cihazların güvenliğini üst düzeyde sağlamaktadır.

Ariston servisi kombi cihazlarının yıllık olarak gereksinimi olan bakımlarını full şekilde yapmaktadır. Her türlü detayını incelemeye alan Ariston kombi servis cihazınızı A’dan Z’ye kontrol ederek sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Hayati önem taşıyan kombi cihazlarınızı kendiniz ya da bir başka kişiye kurcalattırmayın. Profesyonel ekibimize bu konuda güvenebilir ve kombi servis hizmetlerimizden haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz. Kaliteli bir hizmeti amaç edinen firmamız cihazlarınızın arıza durumlarında çözümleri kesin olarak sağlamaktadır.

Müşteri mağduriyetini kesinlikle yaratmayan Ariston kombi servisi arıza durumlarında gerekli görüldüğünde parça değişimleri yapmaktadır. Yapılan bu parça değişimlerinde de ayrıca 1 yıllık garanti sağlanarak verdiğimiz hizmetin ne denli güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz. 1 yıl boyunca herhangi bir şekilde tekrar aynı parçada sorun görülürse o zaman ücretsiz olarak parça yenisi ile değiştirilmektedir.

Ariston Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Ariston servisi bu bölümde sizi gereksiz yere servis çağırmaktan ve paranızın boş yere gitmemesi için çözümleri üretmektedir. Sadece birkaç basit noktaların kontrolü ile gazınızı tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Kombide herhangi bir arıza durumu yoksa vana gibi diğer elemanlardan kaynaklı durumlarda siz de kendiniz vereceğimiz uygulamaları yapabilirsiniz.

Eğer binaya, eve ya da ofisinize gaz geliyor mu ilk olarak bu kontrolü sağlayın. Çünkü gaz olmadığı takdirde kombiniz ve ocağınız çalışmayacaktır.

Gaz vanaları için ocağınızı kontrol edin eğer çalışıyorsa o zaman gaz binanıza geliyor demektir. Ocak çalışmazsa eğer o zaman ya gaz kesintisi vardır ya da vanalar kapalı olabilir.

Vanaları kontrol ettiğinizde hepsi açık ise o halde kombi cihazınızı kontrol etmelisiniz. Öncelikle su basıncına bakmalısınız kombinin hemen ön yüzünde bulunan bar basıncı direk olarak görülebilmektedir. Bu değerin 1,5 civarında olması gerekmektedir. Eğer bu sayıdan düşük bar işaret ediyorsa o zaman kombinize su basmanız gerekmektedir. Genellikle alt kısımda bulunan ve döndürülerek havanın çıkması ile barın değeri yükselmekte bu sayede de kombi cihazı çalışmaya başlamaktadır. Eğer 1,5’dan yüksek bar değeri ise petekten direk fazla suyun ve havanın alınması gerekmektedir.

Yukarıda ki son işlemi de kontrol ederek gösteren soruna göre eksiksiz olarak işlemleri yaptım fakat hala kombi cihazım çalışmıyor diyorsanız son bir işlem olarak Ariston kombi cihazınızı resetleme düğmesine basarak resetleyin. 3 defa uygulayarak kombinizin çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Yaptığınız tüm müdahaleler sonucunda kombiniz çalışmıyor ise o zaman kombi cihazında meydana gelen bir arızadan şüphe etmek gerekmektedir.

Ya da farklı şekilde gerçekleşen arızalara karşı da bizi direk olarak Ariston servisi telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

İstanbul Ariston Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]