Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir klima servisi güvencesi ile artık klimalarınızda ki sorunlardan kurtulacak, hızlı ve güvenilir hizmetimizle siz de ekibimizden memnun kalacaksınız. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Ataşehir ilçesinde verdiğimiz klima servis hizmeti ile klimanız hangi marka olursa olsun klima bakım, onarım ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Doğru ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bize güvenebilir ve telefon numaralarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir klima servis hizmetleri arasında klimaların yıllık en az 2 kez yapılması gereken bakımları detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğer klima cihazlarına her yıl bakım yapılmazsa hastalıklara davetiye çıkarır ve arızalar meydana gelebilir. Siz de bu durumun önüne geçmek ve daha önceden önlem almak istiyorsanız hemen klima bakım servis hizmetlerimize ulaşın. Bu sayede hem klimanın hastalık yaymasına engel olur hem de büyük arızların önüne geçerek bütçenize katkı sağlarsınız. Klima bakım sırasında klimanın iç ve dış ünite temizliği yapılır, arızaya neden olabilecek durumlar ise giderilmektedir.

Eğer klimanızda arıza meydana geldi ise bu durumda da ekibimiz hemen imdadınıza yetişerek gerekli yedek parçanın teminini sağlamaktadır. Klima tamir servisi olarak klimada ki arıza hemen giderilerek tekrardan kullanımınıza devam etmeniz sağlanmaktadır. Her marka klimanın arıza tespiti ve onarımı ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Henüz yeni satın aldığınız klimanın montajı da Ataşehir klima montaj ekibi sayesinde kısa sürede yapılmaktadır. Ekibimiz klimanın nereye kurulması gerektiğini belirleyerek ister yeni klima kurulumu isterseniz klima yer değişimi yapmaktadır.

Siz de Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorsanız ve profesyonel ekiplerden yardım almak istiyorsanız Sahil Teknik Ataşehir klima servisi olarak bizi hemen arayabilirsiniz.

Sahil Teknik Klima Servisi Telefon
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:1    Ortalama:5/5]