Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir kombi servisi her marka kombi cihazının bakımını, onarım işlemini ve parça değişimini gerçekleştirmektedir. Farklı markalara ait olan kombi cihazlarının her türlü problemine çözüm bulan ekibimiz her gün yüzlerce kombi tamir ederek bu konuda deneyim kazanmaktadır. Cihaz üzerinde gerekli tüm incelemeler detaylı bir şekilde yapılarak arızalı parça tespit edilerek aynı gün servis ekibimiz tarafından değişimi sağlanmaktadır. İlk olarak eviniz ya da iş yeriniz için kombi seçimi büyük önem taşımaktadır. Örneğin; normal standartlara sahip bir kombi cihazı ile 250 metrekare bir evi ısıtmanız mümkün değildir. İsterseniz odalara ikişer tane petek yerleştirin mümkün olmaz. Bu durum arızadan kaynaklanmaz yanlış kombi seçiminden kaynaklanır. Sonuçta kombinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda bizden destek alabilir ve tesisat döşeme işlemini bize bırakabilirsiniz.

Kombi servisi Ataşehir bölgesinde ki tüm mahallelere haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis desteğimiz bulunmaktadır. Sıcak suyun gelmemesi, peteklerin ısınmaması, arıza göstergeleri, uyarı ışıkları, vanalardan kaynaklı problemler, peteklerde meydana gelen ısıtma problemleri gibi tüm sorunlarda bizi arayabilirsiniz. Petek temizleme hizmeti de ekibimiz tarafından profesyonel petek temizleme makinesi ve kimyasalı ile sağlanmaktadır. Siz de kombi cihazını ve petekleri kışa hazırlamak istiyorsanız ekibimizi güvenerek tercih edebilirsiniz. İstanbul Ataşehir kombi servisi aynı gün servis hizmetini vermektedir.

Ataşehir kombi servis hizmetleri enerjiden tasarruf sağlamak, kombi cihazının ömrünü uzatmak, daha az yakıt ödemek, kombi cihazında meydana gelebilecek büyük arızaları önlemek için her yıl kombi bakım işlemlerinin yapılmasını önermektedir. Bu sayede kombi ömrü uzar, aylık faturalarda gözle görülür azalmalar olur, dilediğiniz şekilde ısınma konforuna kavuşur ve arızaların önüne geçebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]