Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi servisi uzun senelerdir tüketicilerin memnuniyeti için çalışmakta ve özel servis imkanlarını Baymak kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteli Baymak servis hizmetleri çalışanları ile beraber kombi cihazlarının bakımlarını ve onarımlarını sağlamaktadır. Yıllardır sizlerin kombi cihazları arızalarında çözümler üreten firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Aklınıza herhangi bir soru takıldığında bizleri arayabilir ve cihazlarınız ile ilgili servis talep edebilirsiniz.

Baymak kombi servis olarak sizlere sorunların çözümünde garantileri vermekteyiz. Kombi cihazlarınızda meydana gelen problemlerde sizlerin yanında olarak kesin çözümlere kavuşturmaktayız. Baymak servis ile kombinizde meydana gelen arızalar ve yıllık bakım ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Baymak kombi cihazında bir arıza gördüğünüzde direk olarak servis hizmetlerini aramak yerine kendiniz bazı işlemleri yaparak kombi cihazının basit sorununa çözüm bulabilirsiniz. Yok yere servis bedeli ödemekten de bu sayede kurtulmuş olursunuz. Herhangi ufak arıza probleminde neler yapabilirsiniz hemen sizlere aktaralım.

Gaz olmadığından dolayı kombi cihazında arıza durumu var zannedebilirsiniz. Bu sebeple gazın kontrolü için öncelikle ocağınızı yakın ve kontrol edin. Eğer ocağınızdan gaz geliyor ve yanıyor ise bu durumda sorun kombiden kaynaklı olmaktadır. Ocağınız yanmadığı takdirde ise dairenizde gaz yok demektir. Kapı dışında ki gaz vanasını kontrol ederek açık mı kapalı mı öğrenmelisiniz. Vana açık fakat hem ocak hem de kombi çalışmıyor ise bu durumda gazınız kesilmiş ya da bir gaz çalışması var demektir.

Ocağınız yanıyor fakat kombi çalışmıyor ise ilk olarak kombinizin suyuna bakın. Eğer kombinizin suyu üzerinde ki bar değerinden bakıldığında 1’den az ise bu durumda kombiye su basmalı, eğer su basıncı yüksek yani 2,5 üzerinde ise petekten havasını alarak basıncın düşmesini sağlamalısınız. Değerleri istenen rakamlara getirdiniz fakat halen çalışmıyor ise kombi cihazına 3 defa reset atın.

Yukarıda ki işlemleri yaşadığınız problemlere göre yaptınız fakat hala Baymak kombi arıza gösteriyor ise bu durumda yapacağınız farklı bir işlem kalmamıştır. Baymak servisi ile irtibata geçerek gerekli bilgileri vererek adresinize servis çalışanlarımızı çağırabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]