Beko Kombi Servisi

Beko kombi servisi çok sayıda tüketici tarafından tercih edilen Beko markasının kombi cihazları ile ilgili tüm bakımları ve onarımları sağlamaktadır. Tüketicilerin sağlığı için Beko kombi servis mükemmel şekilde işçilik sergileyerek tamir ettiği parçaların 1 yıllık garantisini vermektedir. Her geçen yıl müşteri sayısında artış sağlayan firmamız sunduğu etkin hizmetler ile müşteri potansiyelini geliştirmektedir.

Teknik olarak Beko servisi sınırsız bir potansiyele sahip ekip ruhu ile servislerini zamanında profesyonel olarak sağlamaktadır. Kombinizle ilgili tüm sorunlara kesin ve net çözümler üreten firmamız tüketiciler tarafından özellikle seçilen kombi servisleri arasında ilk sırada gelmektedir. Özel kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetlerde gerekli huzuru ve müşteri memnuniyetini yaşatmaktayız. Kesinlikle pişman olmayacağınız Beko servis farkından siz de yararlanarak müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Beko kombi cihazınız ile yaşadığınız her türlü sorunda yapmanız gereken sadece bizi aramak! Bu güveni ve huzuru sağlayan Beko kombi servisi kullanıcılara kesinlikle konforu yaşatmaktadır. Ekip çalışanlarımız ile her daim gurur duyarak işimizi zamanında ve net sonuçlar ile teslim etmekteyiz.

Beko markası kombi kullanıcıları yıllık bakımlarına kesinlikle özen göstermelidir. Kış aylarına gelmeden ya da kış ayları içerisinde yine geç kalmadan Beko kombi bakımlarını yaptırmalı. Kombinizin markası ne olursa olsun daha önceden sağlanan kombi bakımları sayesinde güvenliğinizi sağlamış, mağdur olmamış, cihazınızı verimli kullanmış ve enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

Eğer kombinizin bakım işlemlerini zamanında yaptırmazsanız daha sonra meydana gelen bir arızada ekibimiz size ulaşana dek soğuk kış günlerinde ısıdan mahrum kalabilir hem de parçaların zarar görmesine sebep olabilirsiniz. Beko servis kombi bakımlarını sağlayarak daha önceden gerekli parçaların tamiri gibi işlemleri yaparak henüz parça bozulmadan çözüme kavuşturmaktadır. Seçimlerinizi bizden yana kullanarak deneyimli ellerden servis desteğinde bulunabilirsiniz.

Beko Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Beko kombide meydana gelen arızalarda evde ya da ofisinizde kendinizin çözebileceği ufak problemler yaşanabilmektedir. Bu sebeple ekonomik olarak da sizden yana olduğumuzu belirterek kombinize birkaç işlem ve kontrol yaparak çalıştırmayı tekrardan devam ettirebilirsiniz.

Beko kombiniz hem sıcak suyu vermiyor hem de peteklerin ısınmasını sağlamıyor ise ilk olarak gazın var olup olmadığını anlamak için ocağınızı yakın. Eğer ocağınız yanmıyor ise o zaman bina ya da ofisinize gaz gelmiyor demektir.

İlk olarak dışarıda ki ana vananın açık olup olmadığını bir kontrol etmelisiniz. Vananın açık olduğunu ise üzerinde ki K ve A harflerinden anlayabilirsiniz. Ayrıca gaz vanası boru ile paralel şekilde ise açıktır. Değilse siz vanayı açın. Açık olmasına rağmen gaz yok ise o zaman bir çalışma söz konusu olabilir. Ya da fatura gecikmesinden dolayı gazınız kesilmiş olabilir. Eğer gaz kesilmesi yapılmışsa bir kesme fatura üzerinde belirtilerek size gelmiş olması gerekmektedir.

Yukarıda ki ilk aşamayı tamamladık. İkinci seçenek olarak ocaktan gaz geliyorsa o zaman sorun kombinizdendir. Kombide yaşanan problemde ilk olarak bar ölçü değerine bakın. Bar ölçüsü yüksek ya da düşük ise bar seviyesini 1,5 civarına getirmelisiniz.

Diğer kombi cihazlarında olduğu gibi tüm bu işlemlerin ardından hala kombinizde sorun varsa kombinizi resetlemeyi deneyin. Reset işleminde ise birkaç kez yapmak doğru sonuç vermesini sağlayabilir. Bu sebeple reseti 3 kez yapın. Yapmanıza rağmen kombide herhangi bir çalışma yoksa bu durumda bazı parçalarında arıza olabilir. Ya da kombinizin üzerinde ki arıza kodlarına bakarak problemin neden kaynaklı olduğunu görebilirsiniz. Beko kombi servis desteğimizden yararlanmak bizi arayın.

Beko Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]