Beratta Kombi Servisi

Beratta kombi servisi kaliteli ekip çalışması ve başarıları sayesinde kombi cihazlarının bakımlarını ve onarımlarını sağlamaktadır. Genel merkezden bağımsız bir şekilde hizmet veren Beratta servisi özel servis hizmetleri ile tüm modellerin tamirini ve bakımını sağlar. İstanbul ilinin tüm ilçelerinde ki Beratta kombi kullanıcılarına her türlü sorunda yardımcı olmaktayız. Ekibimiz kombi cihazları hakkında tüm sorunlar için hakim olduğu deneyimleri sayesinde profesyonel hizmetlerini garantilemiştir.

Beratta servis müşterilerinin güvenine layık olabilmek için randevu sistemi ile çalışarak zamanında belirttiğiniz adresinize gelmektedir. Yerinde kombi bakımı ve onarımı sağlayan Beratta kombi servis sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışanlarını sürekli eğitmektedir. Kombilerinize yapılacak zamanında ve gerekli müdahaleler ile arızaları kesin olarak gideren Beratta servisi ulaşım için haftanın 7 günü ve 24 saati bizleri arayabilirsiniz.

Tüketicilere güven sağlayan ve gün boyu yardımcı olan servisimiz kombinizde yaşanacak herhangi bir arızada evinize ya da ofisinize kadar gelmektedir. Kombinizin üzerinde arıza kodları yer alıyorsa, kombiniz çalışmıyor, sıcak su vermiyor ya da peteklere ısı sağlamıyor ise tüm bu problemlerin çözümü için bize başvurabilirsiniz. Kombi cihazlarının gerekli olduğu yıllık bakımları da makul fiyatlar ile sağlamaktayız.

Beratta Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Öncelikle kombinizde bir arıza meydana geldi ise direk olarak servisi aramadan önce birkaç işlem ile kombi cihazını çalıştırabilir ve soruna çare bulabilirsiniz. Eğer bu tip sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız o zaman Beratta kombi bakımlarını yıllık olarak yaptırarak arıza meydana gelmeden önce parça tespit edilerek değişimi yapılmakta ve hiç beklemediğiniz bir anda kombi arızası yaşamazsınız.

Yapmanız gereken gazın var olup olmadığını kontrol etmektir. İlk olarak ocağı yakın yanmıyor ise dış vanayı kontrol edin. Her şey yolunda ve vana açık ise fakat ocak yanmıyorsa ödenmeyen ya da günü geçmiş faturadan dolayı gaz şirketi tarafından kesme işlemi uygulanmış olabilir. Ya da bir doğalgaz çalışması sebebi ile gaz kesintisi yaşıyor olabilirsiniz.

İkinci arıza sorununda ise ocak yanıyor fakat kombiniz çalışmıyor ise bu durumda kombi cihazından kaynaklı bir arıza meydana gelmiş olabilir. Arızanın olup olmadığını anlamak için bar değerini kontrol etmelisiniz. Çünkü kombinin barı düşük ya da çok yüksek ise bu durumda da kombi arıza kodu göstererek sönecektir. Yanma işlemini gerçekleştirmek için bar değeri 1’den düşük ise kombinize su basmalı, 2,5’dan yüksek ise bu durumda petekten suyu almanız kombinizi çalıştırmaya yetebilir. Eğer sorun bar değerinde de değil ise kombinizi resetleyin. Kombi resetleme 3 defa yapılmalıdır. Bu da soruna çare olmazsa Beratta kombi servis numaramızı arayarak hemen imkanlarımızdan yarar sağlayın.

Beratta Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]