Beykoz Demirdöküm Kombi Servisi

Beykoz Demirdöküm kombi servisi İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Beykoz’da kombi bakım, onarım, parça değişimi ve petek temizliği yapmaktadır. Ekibimiz uzun yıllardır İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında ki tüm semtlerine hizmet vermektedir. Geniş bir servis ağına sahip olan Beykoz Demirdöküm kombi servisi kombide meydana gelen arızaları aynı gün belirttiğiniz adrese gelerek çözüm sağlamaktadır. Siz de kış gelmeden Demirdöküm marka kombi cihazınızın bakım işlemlerini yaptırarak kış aylarında içiniz rahat bir şekilde girebilirsiniz. Can güvenliği için, fazla yakıt tüketmemesi için, her ay yüksek faturalardan kurtulmak için, parça arızlarını önlemek için ve dilediğiniz gibi ısınmak için hemen Demirdöküm kombi servis hizmetlerimizi arayın en uygun fiyatlara aynı gün içerisinde servisimizi karşılayın.

Beykoz Demirdöküm kombi servis kombiniz su akıtıyorsa, petekler ısınmıyorsa, sıcak su gelmiyorsa, kombi cihazında arıza kodu çıkıyorsa ve benzeri tüm arıza sorunlarına çözümler sunarak gerekli gördüğü takdirde parça değişimleri de yapmaktadır. Her yıl gerekli olan kombi bakımlarını yaptırarak kışın yaşanacak arızalara karşı önlem alabilirsiniz. Bakım sırasında ekibimiz kombi cihazının tozlarını temizlemekte, filtreleri kontrol etmekte, basınç ayarlarını kontrol etmekte, bacanın çekiş gücüne bakmakta, peteklerin ısınıp ısınmadığını kontrol etmekte ve sıcak su akışı gibi tüm bölgelerini kontrol ederek ve gerekli değişimleri sağlayarak kombi cihazını dört dörtlük sizlere teslim etmektedir.

Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile çözemeyeceğimiz hiçbir arıza yoktur. Her türlü Demirdöküm kombi arızalarında bizi arayabilir ve siz de ekibimize güvenebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca bizi 0553 804 40 65’den arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:1    Ortalama:1/5]