Beykoz Klima Servisi

Beykoz klima servisi İstanbul Anadolu Yakasında ki nezih ilçelerden bir tanesi olan Beykoz’da klima servis hizmetlerini profesyonel ekibi ile sağlamaktadır. Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelere gönderdiği klima servis ekibi ile montaj, bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Aynı gün servis desteği sağlayan ekibimizi hemen çağırarak klima bakım ve onarımını hemen yaptırabilirsiniz.

Beykoz Klima Servis Hizmetlerimiz

-Klima Montaj

-Klima Bakım

-Klima Tamir ve Onarım

İstanbul’da geniş bir servis ağına sahip olan Sahil Teknik klimalarınızı ilk gün ki performansına getirerek veriminin artmasını ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Siz de her yıl en az 2 kez klima bakımını yaptırarak daha büyük arızalara neden olmadan makul bir ücret ile klimanızı ilk gün ki performansına getirebilirsiniz.

Beykoz klima servis hizmetleri yeni aldığınız klimaları gerekli incelemeleri yaparak ev ya da iş yerinizin en uygun alanına monte etmektedir. Deneyimli ekibimiz Beykoz klima montajı ile satın aldığınız ürününden maksimum fayda sağlamanız için çalışmaktadır. Aynı şekilde klima sökme işlemini de gerçekleştiren ekibimiz klimanızın yerini de istediğiniz zaman değiştirmektedir.

Orijinal yedek parça kullanımı sağlayan servisimiz klimanızın herhangi bir parça değişiminde yeni ve garantili ürün ile tamirini sağlamaktadır. Beykoz klima bakım servisi klimalarınızın bakımını yaparak ortamda ki havayı soluyan herkesin sağlığını korumaktadır. Eğer klimalara her yıl bakım yapılmazsa nefes yolu ile bir çok hastalık etrafa yayılacak ve klimanız artık sağlıksız olacaktır. Bunun yanı sıra parçalarında da arızalar oluşarak çok büyük maddi kayıplara neden olacaktır.

Klimanızın markası ne olursa olsun Beykoz klima servisi olarak aynı gün servis desteği ile kapınıza kadar gelmekteyiz. Aşağıdaki numaralardan hemen ekibimize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Klima Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]