Beykoz Kombi Servisi

Beykoz kombi servisi kombi cihazlarının kış aylarında ve diğer mevsimlerde performanslı bir şekilde çalışması ve yakıttan tasarruf sağlaması için kombi bakım hizmetini aynı gün profesyonel şekilde en uygun fiyata yapmaktadır. Kombide meydana gelen arızalarda parça değişimi sağlayan ekibimiz yeni parçalarda 1 yıl garanti sağlamaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelere ekibimiz ulaşarak kombide meydana gelen her türlü soruna anında çözüm bulmaktadır.

Her yıl kombi cihazlarının yapılması gereken bakımları periyodik şekilde yapan ekibimiz tüm marka kombilerin bakımlarını sağlamaktadır. Eğer siz kombi cihazınızın bakımını henüz yaptırmadıysanız Beykoz kombi servis hizmetimizin numarasını arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine sağladığımız kombi servis hizmetimiz Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelere ulaşarak kombide yaşanan arızaları onarır, kombiye bakım yapar ve peteklerde ki ısınma sorunlarını petek temizleme hizmeti ile giderir.

Kombi cihazının markası ne olursa olsun tüm markaların cihazlarına sağladığımız kombi servisi ile eksiksiz hizmet vermekteyiz. Özel cihazlar ile kombiye ve peteklere müdahale ederek ilk gün ki performansına kavuşan kombi ve petekler daha iyi ısınma konforu sağlayarak yakıttan da tasarruf sağlamanıza olanak verir. Arızaları zamanında tespit etmek ve kombi cihazına doğru bir müdahale için hemen aşağıda ki numaralardan günün her saati kombi servis Beykoz ekibimize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

İstanbul Beykoz Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]