Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi servisi kombilerinizin yıllık gerekli olan kapsamlı bakımlarını, Bosch kombinizde meydana gelen arızalarda çözümler sunmakta ve arızalı parçaların değişimlerini sağlamaktadır. Bosch markalı kombiye sahip olan ve İstanbul’da ikamet eden tüm kullanıcılara kombi servis hizmeti veren ekibimiz 7 gün boyunca kesintisiz olarak müşterilerine ulaşmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında Bosch kombi servis desteği sağlayan özel servisimiz kullanıcılara randevu sistemi ile ulaşmaktadır. Bosch Servis hizmeti için bize direk olarak telefon numaramızdan ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Uygun olduğunuz gün ve saatte Bosch kombi servisimiz randevu adresine gelerek kombinizin gerekli işlemlerini tamamlamaktadır. Kesin çözümler sunan ekibimiz kombinizin arızasını tespit ederek parça değişimlerini yerinde yapmaktadır.

Özellikle kış aylarında oldukça gerekli olan Bosch kombi bakımlarını henüz kış aylarına girmeden yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Zamanında müdahale ile ön görülmüş arızaların önüne geçilmekte ve kombinizi daha verimli kullanmaktasınız. Sizlere özel Bosch kombi bakım fiyatlarımız ile anında kombi servis desteği alabilirsiniz.

Bosch kombi kullanımında diğer markalarda olduğu gibi güvenliği ön planda tutmalısınız. Menfezin açık olması ve herhangi bir gaz kaçağı durumlarında içeride ki kötü gazı dışarıya atması ve dışarıdan da temiz havanın odaya dolması sağlanmaktadır. Kombinizin bacasının gerekli zamanlarda ve kombi bakım sırasında gerekli kontrolleri yapılmalı sağlığınız için sızdırmazlık testleri güvenle gözden geçirilmelidir.

Tüm bu işlemler için Bosch servisi telefonlarımızdan bizleri arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bosch kombi bakım için ise detaylı kontrollerin yapıldığı bakım çalışmalarımızdan sizde faydalanabilirsiniz.

Bosch kombi servisi tüketicilere güven sağlayarak kesintisiz olarak özel servis hizmetlerine devam etmektedir. Çalışmalarımıza gerekli özeni göstererek her geçen gün bilgilerimizi pekiştirip sizlere daha iyi servis imkanları sunmak için çalışmaktayız. Sorunların çözümlenmesi için Bosch kombi cihazlarında ki her türlü sorun ile başa çıkmaktayız.

Bosch Servisi Çağırmadan Önce Neler Yapabilirim?

Bosch kombi cihazınızda arıza meydana geldiyse eğer basit bir problemden kaynaklanıyor ise birkaç bilgi ile kombinizi tekrar çalıştırabilirsiniz. Servis müdahalesi gerektirmeden kendiniz bu sorunları çözebilirsiniz.

Eğer Bosch kombi de arıza kodları gibi hatalar çıkıyorsa ya da aşağıda ki işlemleri yaptığınızda halen düzelme yoksa o zaman bizi arayabilirsiniz.

Öncelikle daireniz, iş yeriniz ya da müstakil evinizin dışarıda ki ana vanasının açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer vana açık ise içeride ki ocak ve kombi vanalarının da açık olduğundan emin olun. Kapalı ise vanaları açın.

Gaz vanalarını kontrol etmenize ya da açmanıza rağmen herhangi bir çalışma gözlenmiyorsa o halde bir çalışma sebebi ile mahallenizde gaz kesintisi olabilir. Ya da fatura sebebi ile gaz kesintisi yaşıyor olabilirsiniz.

Bu işlemlerden birinin olup olmadığını öğrenmek için doğal gaz firmasını arayabilir ya da direk internet sitesinden arıza hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ocağınızı açtığınızda gaz geliyor fakat Bosch kombiniz çalışmıyor ise o zaman sorun Bosch kombinizdedir. Bosch kombinizin su basınç ayarını kontrol edin. Bar düşük ise su basın yüksek ise havasını alın.

Bosch kombiniz tüm bu işlemlere rağmen halen çalışmıyorsa son olarak kombinizi resetlemeyi deneyebilirsiniz. Resetlenen kombi yine çalışmıyorsa kombinizde ki parçalardan birinde arıza meydana gelmiş olabilir. Bu son aşamada sizin yapacaklarınız bitmiştir.

Bosch kombi servis hizmetlerimizin numarasını arayarak bizden kombi servis desteği alabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]