Bostancı Klima Servisi

Bostancı klima servisi yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan hem yaz hem kış aylarında kullanılan klimalarınızın rutin bakımlarını ve arıza durumlarında tamir, onarım hizmetlerini profesyonel ekibi ile sağlamaktadır. Klimalar hem iç mekanlarda hem de dış mekanda hava şartlarına maruz kaldığı için tahribatlar meydana gelmekte, klimaların iç ve dış kısımlarında kirlenmeler görülmektedir. Tüm bu sorunları yaşamamak için klimalarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanız gerekmektedir.

Bostancı klima servis hizmetimiz klimanızın markası ne olursa olsun gerekli tüm montaj, bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır.

Klima Bakımı Neden Önemlidir?

Klima bakımı cihazın verimli çalışmasını sağlar.

Arızaları önlemek için klima bakımı gereklidir.

Klima bakımı yaptırarak enerjiden büyük oranda tasarruf sağlarsınız.

Her ay gelen yüksek faturalarda azalmalar olur.

Sağlığınız için klima bakımı çok önemlidir.

Güvenlik ve konforlu bir ısıtma/soğutma için klima bakımı yaptırılmalıdır.

Hastalıklardan korunmak ve temiz havayı solumak için.

Klima bakımı ile klimanızın ömrünü artırabilirsiniz.

Mevsim geçişlerinde sorun yaşamamak için kesinlikle klima bakımı yaptırılmalıdır.

Bakımsız klimalar bronşit, eklemlerde ağrı, astım, akciğer hastalıkları, zatürre ve sinüzit gibi bir çok hastalığa neden olmaktadır. Siz de bu hastalıklardan korunmak ve sağlığınızı tehdit altına sokmamak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi klimalarda zamanla kullanıma ve dış nedenlere bağlı olarak arızalar verebilmektedir. Yedek parça değişimi ya da arıza onarımı gibi durumlarda Bostancı klima tamiri ekibi 7/24 hizmet vermektedir. Genellikle bakımları aksatılan ve doğru bir kullanım sağlanmayan klimalarda çabuk arızalar görülmektedir. Bu nedenle arızalar meydana gelmeden bakım yaptırarak önleminizi alabilirsiniz.

Klima servis hizmetimizin sağladığı montaj, bakım ve onarım ile klimalarınızın ömrünü uzatabilir, enerjiden tasarruf sağlayabilir ve hastalıklardan korunabilirsiniz.

Sahil Teknik Klima Servisi Telefon
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65{"@context":"http:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","datePublished":"2017-09-15T15:26:49+00:00","headline":"Bostanc\u0131 Klima Servisi","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"http:\/\/www.sahilteknik.com\/tc-bostanci-klima-servisi\/"},"author":{"@type":"Person","name":"admin"},"publisher":{"@type":"Organization","name":"Sahil Teknik","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":0,"height":0}},"dateModified":"2018-03-28T19:25:32+00:00","image":{"@type":"ImageObject","url":"","width":0,"height":0},"name":"Bostanc\u0131 Klima Servisi","Review":{"@type":"Review","name":"Bostanc\u0131 Klima Servisi","author":{"@type":"Person","name":"admin"},"datePublished":"2017-09-15T15:26:49+00:00","reviewRating":{"@type":"Rating","ratingValue":"5"}}}