Bostancı Kombi Servisi

Bostancı kombi servisi aynı gün servis imkanı ile kombi cihazlarının bakım, onarım ve parça değişimi gibi tüm sorunlarına çözüm sunmaktadır. Ekibimiz bu konuda eğitimli ve profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Hem kaliteli hem de hızlı hizmet sunan Sahil Teknik her marka kombi için özel olarak eğitim verdiği ekip çalışanlarını adresinize aynı gün içerisinde yönlendirmektedir. Kombinizin ekranında hata kodu varsa, sıcak su geliyor fakat petekler ısınmıyorsa ya da tam tersi petekler ısınıyor fakat sıcak su gelmiyorsa, kombiniz çok sesli çalışıyor ve sürekli sorun veriyorsa yapmanız gereken hemen Bostancı kombi servis hizmetlerimizi aramak.

Kombi cihazlarının her yıl bakımının yapılması ve bu sayede de meydana gelebilecek arızaların ön görülmesi gerekmektedir. Kombi kullanıcısının hem cebine hem de ısınma konforuna etki eden kombi bakımları düzenli olarak yaptırılmalıdır. Kombi servisi ekibimiz bakım sırasında kombi içerisinde ki kirli suyun tahliyesi ve cihazın komple iç temizliğini sağlamaktadır. Filtreleri kontrol ederek değiştirmektedir. Su giriş ve çıkışlarını kontrol etmektedir. Genleşme tankının hava değerleri ölçülür eğer az ise cihaz ile hava basılır. Yanma odası ve brülör sökülerek temizliği sağlanır. Sökülen parçalar titiz bir şekilde tekrar yerine takılır kombiye su basılır ve gaz ayarları yapılır. Kullanıcı ile beraber son olarak kontrol edilerek işlem bitirilir.

Kadıköy Bostancı kombi servisi aynı zamanda tesisatta ki ısınma problemleri içinde petek temizleme hizmetini makine ve kimyasal ile sağlamaktadır. Siz de tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve kombinizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız Sahil Teknik Bostancı kombi servisi numaralarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul Bostancı Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]