Buderus Kombi Servisi

Buderus kombi servisi özel servis desteği sayesinde İstanbul’un her noktasına haftanın 7 günü ulaşarak kombi kullanıcılarına kaliteli hizmeti sağlayan başarılı bir servistir. Buderus kombi kullanıcılarına çözümler sunan servisimiz nitelikli ekibi ile uzun senelerdir bu sektöre adını yazdırmıştır. Buderus kombilerde ki sorunları tespit eden ekibimiz kombi parçalarında meydana gelen arızaları onarmakta ve gerekli durumda parça değişimlerini yapmaktadır.

Buderus servis kombinizin ısınma ile ilgili sorunlarını çözmekte ve en kısa zamanda kombinizi ilk gün ki konforunda kullanmanızı sağlamaktadır. Orijinal parça değişimleri ile kombinizin parçalarına 1 yıllık garantiyi de vermektedir. Buderus kombi servis her yıl yaptırmanız gereken kombi bakımlarında cihazınızın performansını artıran gerekli tüm işlemleri en uygun rakamlarda sunmaktadır. Kombinizi kışa hazırlayan kombi servisimiz özel hizmetleri ile kombinizi A’dan Z’ye onarabilmektedir.

İş disiplini, müşteri memnuniyeti ve emniyetli servis desteği ile kombinizi rahatlıkla ekip çalışanlarımıza emanet edebilirsiniz. Yerinde özel servis hizmeti sağlayan Buderus servisi ile görüştükten sonra belirttiğiniz adres bilgilerine istediğiniz saatte ulaşmaktayız. Servis çalışanlarımız belirttiğiniz adrese gelmeden önce sizi arayarak müsait olup olmadığınızı kontrol etmektedir. Bu sayede mağduriyetiniz bir an önce giderilerek kombinizi ısıtma ve sıcak su ihtiyacı için bir an önce onarmakta ve kesin çözümleri sağlamaktadır.

Buderus Kombi Servisi Çağırmadan Önce Neler Yapabilirim?

Buderus servis çağırmadan önce evde ya da ofisinizde yapacağınız birkaç kontrol ile kombinizin neden çalışmadığını tespit edebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken kombinizin ve ocağınızın gerektiği şekilde çalışıp çalışmadığını öğrenin. Eğer ocağınız çalışıyorsa kombi üzerinde birkaç uygulama yapmalısınız. Kombinizde ki arızanın neden kaynaklandığını bulmak için kombinizin bar değerini kontrol edin yüksek ya da düşük ise gerekli seviyeye getirmek için su basın ya da havasını alın.

Bu işleme gerek yok ise bar değeri istenilen değerde ise o zaman kombinizi resetleyerek tekrar çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz.

Buderus kombi servis hizmetlerimizin tavsiyesi eğer ocağınız yanmıyor ise gaz vanalarını incelemeniz gerektiği. Açık olup olmadıklarını tespit edin kapalı olanları açın dış ana vananın kontrolü de yapılmalıdır. Eğer ana vana kapalı ise son ödemesi geçmiş faturanız var ise bu durumda geciken ödemeden dolayı gaz kesilmesi yaşıyor olabilirsiniz. Gaz şirketi böyle bir kesme yaptığında zaten dış vana üzerine bir aparat takarak kesmeyi sağlar bunun kontrolünü de baktığınızda görebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bir durum yoksa kombi cihazında ki işlemleri yukarıda ki kombi üzerindeki uygulamalar ile arıza varlığı tespit edilebilir.

Resetleme gibi işlemlerden sonra kombiniz halen çalışmıyor ısı alamıyor ve sıcak su gelmiyor ise hemen Buderus servis telefonumuzdan bizlere ulaşarak sorunun net çözümü için servis ekibimizi evinize ya da ofisinize çağırabilirsiniz.

Buderus Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]