Caddebostan Klima Servisi

Caddebostan klima servisi klimanızı doğru yerde konumlandırmak için klima montajı, hastalıklardan korunmanız ve cihazınızın verimli çalışabilmesi için klima bakımı, herhangi bir nedene bağlı oluşan arızalarda klima onarımı ve tamirini gerçekleştirmektedir. Sağlığınızı tehlikeye atmamak zatürre, astım, sinüzit, bronşit ve akciğer rahatsızlıkları gibi geri dönüşü olmayan hastalıklardan korunmak için kesinlikle klimanızın her yıl bakımını yaptırmalısınız.

Caddebostan klima servis ekibi sadece klima bakım esnasında değil henüz klimayı yeni satın aldığınız andan itibaren yanınızda olarak klimanızın en doğru yere monte edilmesini sağlamaktadır. Eğer var olan klimanız sizi rahatsız ediyor ve yanlış yere konumlandı ise bu durumda da yerinden sökerek doğru yere montajı yapılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir firma ile çalışmamanızı öneriyoruz. Bizi tercih ederek tüm bu işlemlerden memnun kalabilir ve güvenilir klima servis hizmetimizden her yıl fayda sağlayabilirsiniz.

Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Klima bakım servisi ekibimiz klimaların iç ünite ve dış ünite temizliğini sağlar, bağlantıları kontrol eder, ilaçlama ile temizliğini yapar ve gaz kontrolü gibi işlemleri yaparak kusursuz bir bakım sağlar.

Her klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü klimalar gözle görülmeyen tozu ve bakterileri iç ortamdan emerek içerisinde biriktirir. Bu biriken bakteriler ise klimayı çalıştırdığınız da tekrardan hava ile ortama üflenecektir. Bu da ev ya da ofis gibi alanlarda yaşayan özellikle çocukları etkileyecektir. Sizin ve yaşlılarında sağlığını tehdit eden bu sağlıksız hava yılda en az 1 kez yaptıracağınız bakım ile temiz hale gelecektir. İkinci olarak klimanın ömrü uzayacak, enerjiden tasarruf sağlayacak ve maddi anlamda kayıplara uğramayacaksınız.

Caddebostan klima servis ekibi klimaların onarımları içinde profesyonel ekip ve ekipmanları ile aynı gün içerisinde servis desteği sağlamaktadır. Parça değişimi gibi tüm arızalarda bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Caddebostan’da oturan klima kullanıcılarına sağladığımız avantajlar için haftanın 7 günü ve günün 24 saati aktif olan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sahil Teknik Klima Servisi Telefon
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]