Caddebostan Kombi Servisi

Caddebostan kombi servisi ev ve iş yerlerine haftanın 7 günü servis hizmeti sağlayarak kombi cihazlarının bakımlarını, onarımlarını ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kombinizin markası ne olursa olsun tüm kombi cihazlarına sağladığımız teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktayız. Kombinizin gerekli olan tüm yedek parçalarını Sahil Teknik hizmetlerinde bulabilir ve deneyimli teknisyenlerimize güvenerek kombi cihazını bize emanet edebilirsiniz. Siz de her yıl yaptıracağınız kombi bakım hizmeti ile cihazın daha verimli ve enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Caddebostan kombi servisi olarak sizlere önerimiz her yıl periyodik olarak kombi bakımını Sahil Teknik ekibimize yaptırmanız. Kombi cihazının ömrünü uzatmak, kombinizi daha büyük arızalara karşı korumak, kışın soğuk günlerinde arızalar yaşayıp mağdur olmak istemiyorsanız henüz kış gelmeden kombi cihazınızın bakımını yaptırmalısınız. Caddebostan kombi servis hizmetleri bu bölgede ikamet eden ve İstanbul Anadolu yakasında ki kombi kullanıcılarına hitap etmektedir.

Aynı zamanda yeni kombi satın alırken bize danışabilir ve kombi montajını yine ekibimize yaptırabilirsiniz. En hesaplı ve en iyi hizmeti almak istiyorsanız usta ellerimize güvenin ve hemen bizi arayın. Kombi cihazının temizliği yapılırsan içerisinde ki tüm tozlar temizlenmekte, gözeneklerin temizliği sağlanmakta, fan motoru temizlenmekte, tesisat filtreleri sökülüp temizlenmekte, elektrotlar zımparalanmakta yani kısaca kombi cihazınız kapsamlı bir şekilde kışa hazırlanmaktadır. Bakım esnasında eğer değişmesi gereken parçalar varsa sizinde bilginiz dahilde ekip çalışanlarımız parça değişimi yaparak yeni takılan parçaya da 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Petek temizliği ise yine profesyonel makinelerimiz ve kimyasal ilaçlar ile en uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Kombi servisi cihazında nasıl bir sorun olursa olsun çözümleyebilecek kapasiteye sahip ekip çalışanlarını İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ki her marka kombi cihazı kullanıcılarına aynı gün servis hizmeti ile ulaştırmaktadır. Siz de aşağıdaki numaralardan bize günün 24 saati Pazar gün dahil olmak üzere ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Caddebostan Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]