Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi İstanbul Anadolu Yakasında oturan her marka klima kullanıcısına ulaşarak klimaların montajını, bakımını ve tamirini yapmaktadır. Yanlış kullanım nedeni ya da montaj hataları sebebi ile onarılması gereken klimaların parça değişimleri de deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz klimalarda ki arızaları tespit ederek hemen çözüme ulaştırmaktadır.

Çekmeköy Klima bakım servisi olarak cihazların içerisinde biriken toz ve bakterilerin yaydığı hastalıkları önlemek için her yıl klima bakımı yaptırmanızı önermekteyiz. Çekmeköy klima servis klimaların sorunsuz bir şekilde çalışması için, klimadan gerekli verimi alabilmeniz için, meydana gelecek arızaları daha önceden önlemek için, enerjide maliyeti azaltmak için, sağlıklı bir havayı solumanız için, klimanın ömrünü uzatmak ve konfor için klima bakımını tavsiye etmektedir.

Klimaların ömrünü uzatmak için orijinal yedek parça kullanımı sağlayan Sahil Teknik bu sayede cihazınızı koruyarak yüksek performans sağlamasına yardımcı olmaktadır. Deneyimli ekibimiz klimanızın performansını artırmak için arızalı klimanızın onarımını sağlamaktadır. Klimanızın sağlığınız ile oynamaması ve birçok hastalığa davetiye çıkarmaması için mutlaka yıllık bakımlarını yaptırmalısınız.

Yazın serinlemek için kışın ise ısınmak için kullanılan klimalar hayatımızda büyük öneme sahiptir. Sağlıklı bir havayı teneffüs etmeniz ve kaliteli güvenilir hizmet almanız için Çekmeköy klima servis hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Klimaların sökme takma işlemleri de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çekmeköy ilçesinde ki tüm mahallelere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Sahil Teknik Klima Servisi Telefon
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]