Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi kış aylarının en önemli cihazları arasında bulunan sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan eşyalar arasında gelmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine Demirdöküm servis desteği sunan ekibimiz parça onarımları, yıllık kombi bakımları ve kombi cihazlarının parça değişimlerini sağlamaktadır.

Demirdöküm kombi servis cihazlarınızda ki sorunları uzman ekibimiz ile çözerek kombinizi kışa hazırlamaktadır. Sizlere her açıdan hakim olduğumuz kombi bakım ve onarımı konusunda yardımcı olarak ekiplerimizi istediğiniz gün ve saatte sizlere yönlendirmekteyiz. Her kademede sizlere etkin çözümler sunan Demirdöküm servis cihazınızı daha verimli kullanabilmeniz ve yakıttan tasarruf edebilmeniz için kombinizin performansını artırmaktadır.

Kombi tesisatında yaşanan sorunlardan kaynaklı olarak peteklerde ısınma problemleri görülebilmektedir. Peteklerin altı soğuk üstü sıcak şeklinde ise bu genellikle peteklerde meydana gelen kireçlenme ve tortulanma sorunundan kaynaklanmaktadır. Bu durumda ise petek temizleme işlemleri yapılarak yaşadığınız sıkıntılar çözümlenmektedir. Özel petek temizleme makinesi ile petekleriniz ustalıkla temizlenmektedir.

Demirdöküm servisi az maliyet ile kombinizin bakım ihtiyaçlarını ve onarımlarını karşılamaktadır. Bu sayede sıcak su ile ilgili yaşadığınız sorunlarda ve kombinizin ısıtma ile ilgili olan problemlerinde yanınızdadır. Bu tür sorunlar bizim kesin bir şekilde çözümleyeceğimiz kombi arızaları içerisindedir. Kısa sürede sağladığımız servis desteği ile artık bu tip sorunları gözünüzde büyütmenize gerek yok.

Peteklerinizi ve kombi cihazınızı kış şartlarına uygun hale getirmek ve soğuk kış günlerinde sorunlar yaşamamak için siz de sağladığımız profesyonel Demirdöküm kombi servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Diğer kombi markalarında görülen problemler Demirdöküm kombi cihazında da meydana gelebilmektedir. Arıza sorunları baş gösterdiğinde öncelikle evde birkaç basit yöntem ile sorunun nereden kaynaklandığını kısa sürede tespit edebilirsiniz. O zaman yaşanan sıkıntıya göre Demirdöküm servis ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz. Biz her daim telefonun diğer ucunda bulunarak sizlerin sorunlarına kısa sürede çözüm bulabiliriz. Bu bilgiyi bir kenara yazarak şimdi kombinizin neden çalışmadığına bakalım.

Burada ilk olarak yapmanız gereken kontrol gazın evinize ya da ofisinize gelip gelmediğidir. Mutfakta kullandığınız ocağınızı yakarak gazın geldiğini ya da gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Gaz geliyor ise ikinci olarak kombinizde bir sorun var mı ona bakmalısınız. Kombide bir sorun olup olmadığını ise ilk olarak kombi cihazının bar ayarını kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Eğer bar ayarında problem yok ise kombinizi resetleyerek tekrardan çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Çalışma yoksa kombinizde bir arıza söz konusu olabilir.

Ocağa gazın gelişi yoksa o halde vanaların kontrolü yapılmalıdır. Vanalarda bir sıkıntı yoksa muhtemelen bir gaz çalışması nedeni ile genel bir kesinti ya da faturadan kaynaklı bir gaz kesme olabilmektedir.

Yukarıda ki kontrolleri sağladıktan sonra kombinizin arızalandığına kanaat getirdiğinizde Demirdöküm kombi servis hizmetlerimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Her daim haftanın 7 günü sizler için çalışmaktayız.

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]