Dudullu Klima Servisi

Dudullu klima servisi aynı gün içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek klima tamir, bakım, montaj ve onarım hizmetlerini profesyonel ekibi ile sunmaktadır. İstanbul’un Ümraniye ilçesine bağlı olan Dudullu’da ki tüm mahallelere haftanın 7 günü klima servis hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza çözüm sunan Sahil Teknik ekibimiz iklimlendirme ile ilgili sorunları çözmektedir. %100 memnuniyet garantisi sunduğumuz servis hizmetimiz klimalarınızın bakımlarını ve onarımlarını kısa sürede sağlamaktadır.

Dudullu klima servis cihazın bakımını yaparak verimli çalışmasını sağlamaktadır. Arızaları engellemek ve fatura maliyetlerini azaltmak içinde yine klima bakımı şarttır. Her yıl en az 1 kez yaptıracağınız klima bakımı ile enerji tasarrufu sağlayabilir ve sağlığınızı bir çok hastalığa karşı koruyabilirsiniz. Özellikle klimanın ömrünü de uzatan bakım ile kir ve tozların neden olduğu hastalıkları önleyebilirsiniz. Bakımı yapılmayan klimalar astım, sinüzit, zatüre, bronşit ve akciğer rahatsızlıkları gibi birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Siz de ev ya da ofisinizin havasının tertemiz olmasını istiyorsanız klima bakımı için hemen bizi arayabilirsiniz.

Klima servis hizmetlerimiz montaj ve sökme işlemleri de yine adresinize gelerek sağlamaktadır. Klimanızdan maksimum verim almak ve mekana uygun en doğru klimayı seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Montaj uygulamaları sırasında klimaların sökme ve takma işlemlerini yapan ekibimiz bu konuda profesyonel hizmet vermektedir.

Dudullu klima tamir servisi olarak da her marka klimanın onarım ve yedek parça değişimlerini sağlamaktayız. Arızalar nedeni ile meydana gelen problemlerde ekibimiz öncelikle inceleme yaparak arızanın neden kaynaklandığını tespit etmekte daha sonra ise arızaya çözüm bulmaktadır. Siz de hemen servis ekibimize ulaşmak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

Sahil Teknik Klima Servisi Telefon
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]