Dudullu Kombi Servisi

Dudullu kombi servisi kombi cihazlarının montaj, bakım ve onarım hizmetini sağlarken aynı zamanda da enerji israfına ve ısınma konforuna olumsuz etki eden petek kirliliğini petek temizleme makinesi ile gidermektedir. Kombi ve peteklerin enerji kaybı ve her ay yüksek gelen faturalar bu sayede engellenerek en iyi fiyata en iyi ısınma konforunu sağlamaktayız. Hızlı ve kalıcı çözümler sunan Dudullu kombi servis ekibimiz aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak kombi ve peteklerin bakımlarını onarımlarını sağlamaktadır.

Profesyonel ekibi ve ekipmanları ile adresinize gelen Sahil Teknik ekibi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Her yıl yapılması gereken kombi bakımlarını siz de aksatmadan yaptırmalı ve havalar tam soğumadan kombi cihazının gerekli tüm kontrolleri deneyimli ellere bırakılmalıdır. Uzun senelerdir bu sektörde faaliyet gösteren firmamız İstanbul Ümraniye bölgesinde de binlerce kombi kullanıcısına ulaşarak kombi cihazlarının tüm sorunlarını gidermektedir. Senede en az 1 defa yaptıracağınız kombi bakımı ile öngörülmüş arızalar tespit edilerek daha fazla masrafa neden olmadan çözümlenmektedir. Güvenlik açısından da çok önemli olan kombi bakımı tüm detaylı temizlik ve özel cihazlar ile kombi içerisinde ki basıncın ölçülmesi gibi hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Siz de yüksek gelen doğalgaz faturalarından artık bıktıysanız ve maddi anlamda rahatlamak istiyorsanız kış ayını konforlu sıcacık evinizde ya da iş yerinizde geçirmek istiyorsanız hemen bizi arayın ve garantili hizmetimizden faydalanın. Kombi servisi Dudullu olarak bu bölgede ve diğer Anadolu Yakasında ki tüm semtlere kombi servis desteğimiz bulunmaktadır.

İstanbul Bostancı Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]