E.C.A Kombi Servisi

E.C.A kombi servis yaptığı kombi bakımlarında ve kombi cihazlarının onarımlarında adından sıklıkla söz ettiren bir firmadır. Güven duyabileceğiniz ve başarıları ile yıllardır bu sektörde var olan E.C.A kombi servisi İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında kusursuz hizmetlerine devam etmektedir. Özel servis olarak yıllık kombi bakımlarını özen göstererek yapan servisimiz eğer arıza gösteren parçalar var ise değişimlerini sağlar ve ayrıca değişen parçalara da 1 yıllık garanti sağlar. Garanti kapsamına aldığı parça ile ilgili tekrar 1 yıl içerisinde bir problem ile karşılaşırsanız tekrar servis hizmetimiz bu parçayı ücretsiz şekilde değiştirir.

E.C.A servis kombilerinizin çalışma kapasitesini artırır, performansının artmasını sağlar, gerekli müdahaleler ile kombi cihazının ömrünü uzatır. E.C.A markası dışında tüm kombi cihaz markalarına servis desteği sağlayan E.C.A servisi her konuda gerekli bilgi deneyimine sahiptir. Kusursuz olarak hizmetlerini devam ettiren teknik servis hizmetlerimiz herhangi bir onarım ve bakım durumunda yerinde hizmetlerini müşterileri için sağlamaktadır.

E.C.A kombi servisi firma olarak sizlerin sorunlarını gidermede günün 24 saati boyunca randevu sistemini sağlar. E.C.A kombi servis desteği için bize direk telefon numaramızdan ulaşabilir ve kombinizin arızasını belirterek istediğiniz adrese saatini de belirterek servis talep edebilirsiniz.

E.C.A Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

E.C.A kombilerin arıza göstermesi ile ya da herhangi bir farklı problemde öncelikle evde yapabileceklerinizi sizler için sıralamak istiyoruz. Diğer kombi cihazlarında olduğu gibi her cihazın farklı özellikleri bulunmaktadır. Fakat genellikle ufak problemler kullanıcıların çözebileceği şekilde ki sorunlardan kaynaklanabilir. Bu sebeple öncelikle neler yapabilirsiniz onları öğrenin.

Binaya, iş yerine ya da evinize doğalgazın gelip gelmediğini kontrol için hemen ocağınızı yakın. Ocak yanmadığı takdirde gaz evinize ya da binaya gelmiyor ya da vanalardan birisinin kapalı olduğu anlamına da gelebilir. Sırası ile ocağın vanasını kontrol edin, kombinin kini kontrol edin açık ise son olarak dışarıda ki ana vananın kontrolünü sağlayın.

Ocağın çalışmadığı durumda yukarıda ki sıralama ile kontrolleri yapın. Eğer ocağınız yanıyor ise sorun vanalardan kaynaklı değildir. Bu durumda kombide bir sorunun olabileceği akla gelmelidir. İlk olarak kombi üzerinde ki su ve hava basıncının ayarlandığı barın derecesine bakmalısınız. Derece 1,5 bardan yüksek ise banyoda bulunan havlupandan bir miktar suyu almalısınız. Ya da barın değeri 1,5 bardan düşük ise su basmak için kombinin altında ki düğmeyi çevirin. Bar 1,5’a geldiğinde tekrar düğmeyi sıkın. Bu şekilde de kombinin çalışması sağlanmamış ise o zaman reset işlemini 3 kez tekrarlayın. Yine de kombiniz çalışmadı ise E.C.A kombi servis hizmetlerinin verildiği ve diğer kombiler ile ilgili teknik desteğin sağlandığı numaramızı arayabilirsiniz.

İstanbul E.C.A Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]