Ferroli Kombi Servisi

Ferroli kombi servisi üstün kalitede ki hizmetleri ile İstanbul’un her noktasında kombi servis sunmaktadır. Ferroli kombi kullanıcılarının sorunlarında ve arızaların her zaman ellerinden gelenin en iyisini yaparak sorunlara kesin çözümler sunmaktadır. Ferroli kombi servis hizmet verirken özel servis olarak kullanıcıların adreslerinde cihazların tamir, bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Sunduğumuz tüm hizmetler en iyi ölçülerde ve en iyi kalitede işleyen bir mekanizma ile sağlanmaktadır. Ferroli servis cihazınızda karşılaştığınız tüm sorunlarda uzman personellerini yardım için adrese yönlendirmektedir. Güven duyacağınız ekibimizi evinizde ya da iş yerinizde bekleyerek kombinizin bir an önce çalışmasını gözleriniz ile tecrübe ederek görebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ve verdiğimiz teminatlar yüz yüze geldiğimizde de aynı şekilde servis işlemlerinde ki sağlamlık ile ölçülebilmektedir.

Ferroli servisi sorumluluklarını her daim bilen ve müşterilerine en layık olanı yapan bir firmadır. Sorumluluk sahibi ekibimiz kombinizin eğer arızası varsa sadece gerekli arızaya müdahale ederek kesinlikle kombinizin diğer parçalarına zarar verebilecek hiçbir işlem yapmaz. Güvenilir bilgili ekip çalışanlarımız kombinin her detayını full özellikleri ile bilmektedir. Uzun yıllardır kombi kullanan müşterilerimize nasıl huzur getirdiysek yeni müşterilerimize de yeni teknoloji sistemleri sayesinde daha da iyisini sağlamaktayız.

Sorularınızı ve sorunlarınızı çözümleyen Ferroli kombi servis ile telefon ile iletişime geçerek servis desteğini istediğiniz gün ve saatte verebilirsiniz.

Ferroli kombi servisi çağırmadan önce neler yapabilirim?

Bu sorular Ferroli kombi cihazında görülen bir arıza da ya da problemde gündeme gelerek kullanıcıların öncelikle neler yapması gerektiğini öğrenmek istemesi ile ortaya çıkmaktadır. Kesinlikle bilinçli kullanıcı olmanızı tavsiye ederek gerekli işlemler dışında kombinize müdahale etmemenizi öneririm. Onun dışında sizlere önereceğimiz birkaç işlem ile kombinizin basit problemine çözüm bulabilirsiniz.

Ferroli kombi servisi desteğini istemeden önce evde kendim neler yapabilirim? Diyorsanız hemen aşağıda ki uygulamalar ile sorunun gözden kaçan basit bir sebeple mi yoksa Ferroli servisi çağırmak için gerekli bir arıza olup olmadığını öğrenmek için yapabilirsiniz.

Gaz ile çalışan ocağınız ve kombiniz gaz olmadığı takdirde çalışmaz. Gazın gelmemesi de ya vanaların kapalı olmasından ya da faturanın ödenmediğinden dolayı gazınızın kesilmesinden kaynaklanmaktadır. Gazın gelip gelmediğini ocağı açarak kontrol edebilirsiniz. Gelmiyorsa vanaların açık olup olmadığına bir bakın.

Vanalar açık ve ocağınız yanıyor ise arıza muhtemelen kombi cihazından kaynaklanmaktadır. Ya da kombinizin basıncında sorun vardır. Basınç için barın derecesini kombi üzerinde bulunan değerlerden görebilirsiniz. Basınç 1,5 ise tamamdır. Eğer değilse bu dereceye getirmek için kombinin altından su basarak yükselmesini, yüksek ise peteğin birinden havasını alarak inmesini sağlayabilirsiniz. Eğer böyle bir basınç sorunu yoksa değerler normal ise kombinizi resetleyin.

Yukarıda ki önerdiğimiz tüm kontrolleri yapmanıza rağmen hala Ferroli kombi çalışmıyor ise problem kombide meydana gelen bir arızadan kaynaklı olabilir. Bu sebeple daha büyük sorunlara neden olmamak ve güvenliğiniz için Ferroli kombi servis hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Ferroli Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]