İmmergas Kombi Servisi

İmmergas kombi servisi verdiği teknik servis hizmeti sağlayarak bugünlere kadar bir çok kullanıcıya kaliteli hizmetlerini sunmuş ve adından sıkça söz ettirmiştir. Başarılı çalışmaları sayesinde her daim yenilikleri ortaya koyan İmmergas servis kombilerinizin bakımlarını ve onarımlarını en üstün seviyede sağlamaktadır. Özel servis olarak hizmet veren İmmergas kombi servis genel merkezden bağımsız bir şekilde İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında ki kombi kullanıcılarına teknis servis hizmeti sağlar.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren ekibimiz uzman kadrosu sayesinde sorun bulunan kombilerinizin tamirini yapmaktadır. Ekibimiz kombi ile ilgili konulara bizzat hakim olarak sizlere her açıdan yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve güven duyulun İmmergas servisi her geçen gün giderek müşteri ağını genişletmektedir.

İmmergas kombi cihazında meydana gelen her türlü arıza sorunlarında servisimizin çağrı merkezi numarasından bize ulaşarak adres ve telefon numarası bilgilerini vererek bizden teknik servis hizmeti isteyebilirsiniz. Her geçen gün gelişen ve kombi konusunda deneyim kazanan ekibimiz en iyi hizmeti sunmak ve sizlere layık olabilmek için çalışmaktadır. İmmergas kombi servis kombilerinizin yıllık bakımlarını kapsamlı ve detaylı şekilde gerçekleştirmektedir.

Amaçları doğrultusunda başarı ile ilerleyen firmamız her daim yaptığı teknik servis hizmetleri ile başarılarını ikiye katlamaktadır. Sorunları kesin ve net bir şekilde çözen ekibimiz kombi sorunlarında sizlere geniş özellikleri ile verdiği hizmetlerle tüketicilere güven temin etmektedir.

İmmergas kombi servisi günün her saatinde telefonlarınızı bekleyerek sizlere hizmet sağlamak amacı ile ekibi ile hazır bulunmaktadır.

İmmergas Kombi Servisi Çağırmadan Önce Neler Yapabilirim?

İmmergas servis kombilerinizde oluşan arızaların çözümlerinde sizlerin yanında iken gereksiz yere servis desteği çağırmamanız ve ekonomik yönden zarara uğramamanız için evde yapacağınız birkaç pratik bilgiyi sizlere vermektedir. Birkaç uygulama ile servise ihtiyaç duymadan kendiniz çözümleri üretebilirsiniz.

Basit bir sebebe bağlı arızalarda vanalardan kaynaklı durumlar ya da kombi basıncı ile ilgili bir problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

-Öncelikle basit işlemden başlayalım. Ocağınızı yakarak gazın bina ya da evinize gelip gelmediğini anlamalısınız. Ocağım yanmıyor gaz eve gelmiyor diyorsanız o halde ocağınıza gelen vananın açık olup olmadığına bakın açık ise kombinize gelen vanaya bakın. O vana da açık ise dışarıda doğalgaz saatinizin yanında bulunan vananın konumunu kontrol edin. Kapalı ise açarak problemi çözebilirsiniz. Fakat fatura ödenmediğinden dolayı bir kesinti yaşıyorsanız öncelikle faturanızı ödemelisiniz.

Dışarıda ki vana açık fakat yine de doğalgaz yok diyorsanız. İkinci hamle olarak kombinizin bulunduğu yere giderek üzerinde bulunan barın basınç değerine bakın. Eğer 1,5’dan düşük ise su basmanız gereklidir. Kombinin altında bulunan düğmeden kombinin bar değeri 1,5 olana dek su basın, eğer kombinizin bar değeri 1,5 üzerinde ise banyonuzda ki peteğin vidasını gevşeterek bir miktar suyu alarak 1,5’a düşürün. Bu durumda kombiniz otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

Kombiniz yaptığınız bu işlemlere rağmen çalışmadıysa son olarak kombinizi resetleyin bu resetleme işlemini 3 defa yapabilirsiniz. Yine de kombi cihazı çalışmadıysa bu durumda yapacağınız farklı bir işlem kalmamış demektir. Bizi arayarak İmmergas kombi servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul İmmergas Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]