Petek Dış Temizliği

Petek dışı toz temizliği ile peteklerin dış kısımları temizlenir ve petek içerisinde ki tozlardan, kirlerden ve böcek artıklarından kurtulabilirsiniz. Evde kendinizin yapamayacağı bu işlem Sahil Teknik ekibi tarafından özel buharlı makine ile yapılmaktadır. Siz de bu konuda profesyonel bir yardım almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Petekler bu işlem esnasında sökülmez üst kısmı çıkarılarak içine buhar püskürtülür. Petek kanalları içerisinde biriken kir, toz kalıntıları ve en küçük pislikler bu sayede temizlenerek petek içleri ilk gün ki gibi tertemiz olmaktadır.

Petek dış temizliği ile peteklerin arasına yerleşmiş olan mite böceklerinin yuvaları da dağılarak üremeleri engellenmektedir. Özellikle ev akarlarının toplandığı petekler içerisinde ki kirlilik sebebi ile sağlığınızda kötü şekilde etkilenmektedir. Nemli ve sıcak olan petek içlerini ancak petek dış temizliği hizmeti ile temizleyerek böcek, toz ve kalıntılardan kurtulabilirsiniz. Bu işlem sırasında herhangi bir kimyasal ürün kullanılmaz sıcak buhar ile aralarda ki tüm pislikler temizlenir.

Petek dışı toz temizliği ekiplerimiz tarafından profesyonel şekilde yapılmaktadır. Siz de bütçenizi sarsmayacak bu işlemi henüz kış aylarına girmeden ya da kış ayları içerisinde her daim yaptırabilirsiniz. Ancak bu pislik ve kalıntıları soluyarak sağlığınızın etkileneceğini unutmayın. Özellikle evinizde küçük çocuklar varsa mutlaka petek iç temizliği hizmetini zaman kaybetmeden alın. Sizler için en uygun fiyatlar ile hizmeti ayağınıza kadar getirmekteyiz.

Petek Dışı Temizliği Önemi

Sağlıklı bir yaşam sürmek ve bulunduğunuz ortamda temiz bir havayı teneffüs etmek için petek dış temizliği çok önemlidir. Petek iç temizliği de yapan ekibimiz petek içlerini yine özel makine ve kimyasal ile temizlemektedir. Siz  bu iki hizmeti de isterseniz çok uygun fiyatlara Sahil Teknik ekibimize yaptırabilirsiniz.

Ev ya da ofislerde hijyenik bir ortam ve sağlığınız için tercih edeceğiniz İstanbul petek dışı temizliği kısa sürede ekibimiz tarafından yapılarak bitirilmektedir. İstanbul ilinde yer alan tüm semtlere servisimiz vardır ve aynı gün içerisinde hem petek iç hem de petek dış temizliğini indirimli fiyatlara yaptırabilirsiniz.

İstanbul Petek Dış Temizliği Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]