Petek Temizliği

Petek Temizliği Servisi

İstanbul’un tüm ilçelerine petek temizleme hizmetimiz vardır. Bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

 0553 804 40 65

(Hemen arayın fiyat verelim)
Kapalı devre şeklinde olan ısıtma sistemlerinin içerisinde zamanla kireçlenme, tortulaşma, kışır, balçık ve çamurlaşma gibi sorunlar görülmektedir. Eğer peteklerinizin içerisinde ki bu tortular temizlenmezse peteklerin ısınması sorun yaşarsınız, eviniz ya da ofisiniz iyi ısınmaz ve ayrıca faturanız da bir hayli kabarık gelir. Bu gibi durumlarda ısı sirkülasyonu tam istenildiği gibi olmamasından dolayı ısınma sorunları ortaya çıkar. Petek temizleme servisi ise sizin ısınma sorununa çare bulmanız için petek temizliğini profesyonel olarak sağlamaktadır.

-Eğer peteklerinizde tortu, çamur ve pislik bulunuyorsa o zaman ısı her yere eşit bir şekilde dağılmaz. Özellikle müşterilerimizin şikayetleri peteklerin alt kısımlarının tam olarak ısınmamasıdır. Bazı peteklerde ise aşırı çamurlaşmadan dolayı hiç ısınmama görülmektedir.

-Yerden ısıtmalı sistem ile ısınıyorsanız eğer borular zamanla çamur ve tortu sebebi ile tıkanmaktadır. Bu nedenle tıkalı boruların oluşturduğu yerlerde ısınmama görülmektedir.

-Tesisatta ve peteklerde ısınmamaya neden olan bu tortulaşma kirliliği zamanla kombiye de zarar vermektedir. Kombi arızası olarak pompa da ve eşanjörde sorunlar meydana gelmektedir.

-Eşanjör istenilen suyu kireçlenme ve tıkanmaya bağlı olarak üretememektedir.

-Sirkülasyon yapamayan kombi ısıyı en yükseğe çıkartarak ardından kendini kapatma hatası ile karşı karşıya gelmektedir. Yine bu peteklerde biriken tortu ve kirden kaynaklıdır.

-Yerden ısıtma borularında çatlamalar görülmekte ve sistem çürümektedir.

Yukarıda ki sorunlar meydana geldiğinde sonuç olarak tesisatın yenilenmesi, kombi arızaları, yüksek maliyetler ve ısınma problemleri görülür.

Çözüm ise servisi geldi hizmetlerimizden olan petek temizleme için bize ulaşmak. Kombi ve peteklerin temizlenmesini sağlayan kimyasal maddeler ile özel makine yardımı sayesinde petekleriniz temizlenmektedir. Ayrıca sistem için ayrıca koruma kimyasalları ile petekleriniz ve kombiniz koruma altına alınmaktadır.

Sonuç olarak kombinizi ve sisteminizi ilk gün ki performansı ile kullanabilir, yakıt tasarrufu sağlayabilir, istediğiniz kadar ısınabilir ve çalışma senesini uzatabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine petek temizleme hizmetimiz vardır. Bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Petek Temizleme
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]