Protherm Kombi Servisi

Protherm kombi servisi bu sektörde en kaliteli ve performans olarak en iyi hizmeti sağlayan kombi servisleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Cihazlarınızda meydana gelen arızalarda ilk olarak telefondan destek sağlayan ekibimiz gerekli gördüğü takdirde sizlere servis desteğini sağlar. Müşterilerinin güvenini almayı kendisine amaç edinen firmamız sektörümüzde en iyi kombi servis hizmetini sağlamaktadır.

Protherm servisi sizlere kombi bakım ve onarımda yanınızda olarak sorunlara kesin çözümler sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar içerisinde Protherm kombi servisi içerisinde ayrıca değiştirilen parçalara özel olarak 1 yıllık garanti vermekteyiz. Kombi konusunda herhangi bir sorunda kendiniz ya da çevrenizde ki arkadaşlarınız ne var ki bunda ben anlarım kombiden gibi yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Çünkü hayati önem taşıyan kombiler sağlık açısından oldukça önemlidir.

Müşterilerinin her daim güvenliğini ön planda tutan firmamız en iyi layığı ile yerine getirip cihazınızı ilk gün ki sağlamlığı ile sizlere teslim etmektedir. Yerinde bakım, onarım ve tamir hizmeti sunan Protherm kombi servis çözümler üretmek konusunda kapasitesini aşmış çalışanlara sahiptir. Bu sebeple uzman ve bu konuda eğitim almış ekibimize sonsuz bir güven duyabilirsiniz. Uzun yıllardır bizler ile çalışan müşterilerimiz her geçen gün birbirlerine tavsiye ile sistemimizi daha da genişletmektedir. Siz de bu sisteme dahil olarak ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı görebilirsiniz.

Teknik konuda Protherm kombi cihazında karşılaştığınız tüm problemlerde Protherm servisi ile irtibata geçerek bizlere ulaştırdığınız gün ve saatte sizlerin servisleri ayağınıza kadar gelmektedir. Kombi servis ücretlerinde de makul fiyatlar ile kullanıcıların cebi de düşünülmektedir. En uygun rakamlarda ki servislerimiz ile üstün hizmeti bir arada alabilirsiniz.

Protherm Kombi Servisi Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Kombi cihazında meydana gelen bir problemde müşterilerimiz direk bizi arayarak cihazın neden çalışmadığını sormaktadır. Bazıları da servisi aramak yerine kendisi internet üzerinden çözümler bulmak ister. Şimdi ikinci olarak bahsettiğimiz internet üzerinden bilgi edinmek isteyen kullanıcılarımız için doğru bilgileri paylaşmak istiyoruz. Protherm kombi arıza konusunda ilk olarak evde neler yapabilirsiniz bizden öğrenin.

İlk olarak evinize ya da dairenize gaz geliyor mu?

Bunun için oldukça basit olan ocağınızın yandığının kontrolüdür. Gaz var ise ocak yanmakta yoksa ocağınız yanmamaktadır. Varsayalım ki ocağınız da kombi cihazı gibi çalışmıyor! Hemen panik olmayın. Vana kontrolünü sağlayın. Kontrol için ev içerisinde 2 adet vana bulunmaktadır. Ocağın yanında ki ve kombinizin yanında ki vanaların açık olduğundan emin olun. Herhangi bir sorun yok ikiside açık ise dışarıda ki saatinizin orada bulunan vanayı kontrol etmelisiniz.

Gaz geliyor fakat hala Protherm kombi çalışmıyor?

Vanaların açık olmayanlarını açın bu durumda hem kombi hem de ocak çalışacaktır. Kombi cihazı halen çalışmıyor fakat ocak çalışıyor ise kombinizin bar ayarının gerekli aralıkta olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer gerekli ölçülerde değilse o zaman barı yükseltmek için kombinin altın bulunan bir düğmeden havasını alın. Bu durumda kombiniz otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

Fakat ne yaparsanız yapın kombi de bir çalışma gözlenmiyor ise en son seçenek olarak reset düğmesine basın yani kombinizi resetleyin. Bu işlem ise evde yapabileceğiniz son işlemdir. Çalışmayan Protherm kombi arızası için bizi arayarak Protherm servis talep edin.

İstanbul Protherm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]