Vaillant Servisi

Sitemiz üzerinden oluşturulan servis taleplerinde tam %10 indirim kazanın Logo ve markalardan bağımsız özel servis.

Vaillant servisimiz İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasında Vaillant kombi cihazlarınızın bakım, onarım ve parça değişimlerini sağlamaktadır. Vaillant kombi cihazınızda meydana gelen herhangi bir sorunda ve ortaya çıkan herhangi bir hata kodunda Vaillant kombi servisimizi arayarak bilgi edinebilir ve eve ya da iş yerinize servis desteğinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Vaillant kombi servisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Kombi kullanıcılarına özel olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Vaillant servisimiz ilgili telefon numaranızdan size geri dönüş sağlayarak servis öncesinde müsait olduğunuzu teyit ettiği takdirde ev ya da ofisinize gelecektir.

Vaillant servis hizmetlerimiz de vaillant kombi cihazınızda bakım haricinde parça değişimlerinde servisimiz 1 yıllık garantiyi sağlamaktadır.  Uzman kadrosu sayesinde ev ve iş yerlerine Vaillant kombi servisini yerinde müdahale ile sağlayarak üstün hizmetlerine uzun yıllardır devam etmektedir. İstanbul’da ki tüm ilçelere ve mahallelere özel servis imkânı sağlayarak kullanıcılara kısa sürede ulaşmaktadır.

Müşterilerimiz en uygun olduğu randevu saatini belirterek Vaillant servisi ekiplerimizin belirttiğiniz adreste gerekli ekipmanlar ile bulunmasını sağlamaktadır. Size yönlendirilen ekibimiz servis saatinizden yaklaşık 30 dakika önce size ulaşarak müsait olup olmadığınıza dair bilgi almaktadır. Uygun olduğunuz takdirde Vaillant kombi servisimizde ki ekipler size ulaşarak kombinizin arızasına çözüm bulmakta, gerekli bakımlarını yapmakta ve parça değişimlerini gerçekleştirmektedir.

Vaillant kombinizin yıllık bakımlarını yaptırarak oluşabilecek arızalara karşı önlem alabilir ve kombinizin daha verimli halde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi bakım ve onarımında A’dan Z’ye bilgi birikimine sahip ekibimiz yaşanan tüm sorunları çözmektedir. Kombinizde meydana gelen kombi parçalarının arızaları, parça değişimleri ve ana kartında yaşanan sorunlarla ilgili tüm problemlerde ekimiz yanınızda.

Tüketicilerin kombi sorunları ile ilgili kesin çözümler üreten özel servisimiz her anlamda başarılı olabilmek için sağladığımız kombi servislerinden memnun olup olmadığınıza dair aramalarda bulunarak sizin değerinizi her daim düşünmektedir. Vaillant kombi servisi Vaillant marka kombi cihazlarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması için çaba sarfetmektedir.

Vaillant Servis Çağırmadan Neler Yapabilirim?

Kombi cihazınızda meydana gelen arızada öncelikle sorun doğalgazdan kaynaklı olabilir. Bunun için ocakta gaz kullanımı varsa, gaz ile ısınma sağlanıyorsa o zaman içeride 2 tane vana ve dışarıda da ana vana bulunmaktadır.

İlk olarak ocağı açın ve gazın olup olmadığını kontrol edin. Ocak yanıyorsa dairenizde gaz var yanmıyorsa dairenize gaz gelmiyordur. Bu durumda direk olarak dairenin dışında ki ana vanaya bakın. Vana ile boru paralel şekilde duruyorsa gaz açıktır eğer vana boru ile zıt yönde ise vana kapalıdır. Bu durumda vanayı açın.

Eğer ana vanayı açtığınız halde halen ocak yanmıyor ve kombi çalışmıyor ise onlara gelen vanaları kontrol edin.

Tüm işlemleri yaptınız fakat hala gaz gelmiyorsa o zaman mahallede bir gaz çalışması yapılmakta ya da gazınız fatura ödenmediğinden dolayı kesilmiştir.

Yukarıda ki saydığımız maddelerle ilgili bir sıkıntı yok gaz geliyor fakat kombiniz çalışmıyor ise o zaman da su basıncı miktarına bakın. Kombinizin barı 1’den düşük ise su basın 2,5’dan yüksek ise o zaman da peteklerin havasını alarak barı düşürün.

Yaptığınız tüm işlemlerden sonra hala sorun devam ediyorsa ve su basıncı normal seviyede ise Vaillant kombinizi 3 kez resetleyin. Tekrar herhangi bir düzelme yoksa sizin yapabileceğiniz herhangi bir müdahale kalmamıştır. Hemen Vaillant kombi servis hizmetlerimizi arayarak servis talebinizde bulunabilirsiniz.

İstanbul Vaillant Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:1    Ortalama:5/5]