Viessmann Kombi Servisi

Viessmann kombi servisi  İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ki kombi kullanıcılarına yerinde servis desteği sağlamaktadır. Özel servis olarak hizmet veren Viessmann kombi servis tüketici memnuniyeti için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaktadır. Kombi servis hizmetleri dışında akşam saatlerinde de çalışan çağrı merkezimiz randevu için kombi kullanıcıları ile görüşme sağlamaktadır.

Viessmann servisi kesinlikle sizi yarı yolda bırakmaz! Servis desteği sağlarken müşteriler ile gerekli ölçülerde irtibat kuran çalışanlarımız sorununuzu kökünden çözmek için çaba sarf etmektedir. Güven duyabileceğiniz bir firma olan servisimiz yaşadığınız problemlerle ilgili tüm sorulara açıktır. Servis çağırmadan önce gerekli birkaç işlemi yapmanızı sağlayan firmamız gerekli durumda evinize ya da ofisinize servis yollamaktadır.

Viessman servis kombinizde meydana gelen herhangi bir arızada parça değişimi gerekli ise parça değişim sağlanarak ayrıca değiştirdiği parçaya ise 1 yıllık garanti vermektedir. Kaliteli bilgiler ve gerekli ekipmanlar ile kombi cihazınızın sorununa hemen çözüm bulan kombi servis hizmetlerimiz için hemen bizi arayabilirsiniz.

Viessman Servisi Çağırmadan Önce Neler Yapabilirim?

Viessmann marka kombi cihazı kullanıyorsanız herhangi bir arıza durumunda panik yapmadan ilk olarak evde neler yapabileceğinizi bizden öğrenin. Ufak bir sorunda servis çağırmak yerine kendiniz bazı yerleri kontrol ederek sorunun neden kaynaklandığını bulabilirsiniz. Şimdi hemen sizlere bu tüyoları verelim.

Aslında görünürde arıza varlığı gibi dursa da sadece binanıza ya da cihazlara gaz gelmemesinden kaynaklı bir problem olabilmektedir. Eğer dairenize gaz gelmiyor ise o zaman kombi cihazınız hiçbir konumda çalışmayacaktır.

O zaman kontrole ilk olarak ocağınızın yanıp yanmadığını kontrol ederek başlayabilirsiniz. Ocağınız yanmıyor ise daireye ya da ofise gaz gelmiyor demektir. O nedenle ilk olarak içerideki gaz vanalarını kontrol etmeli ardından ise dışarıda ki ana vananın boruya doğru paralel bir şekilde durup durmadığını kontrol etmelisiniz. Gaz vanasının ve borunun aynı hizada olması gazın açık anlamına gelmektedir. Bu işlemi yaptınız ise kontrolleri tekrar sağlayın. Ya da vanalar açık fakat hala gaz gelmiyor ise o halde bir gaz çalışması yapılıyor ya da gazınız geciken faturanız yüzünden kapanmış olabilir.

Bu durumda doğalgaz acil numarası 187’yi arayarak gazınızın neden kesildiğinizi öğrenebilirsiniz.

İkinci ihtimal olarak ocak yanıyor gaz dairenize, evinize ya da ofisinize geliyor ise o halde kombinizin suyuna bakmalısınız. Her kombi cihazının üzerinde basınç ayarı yani bar değeri bulunmaktadır. Bar değeri eğer düşük değerlerde ise yani 1,5’dan düşük ise kombinize su basın eğer yüksekte ise o zaman da peteğin bir tanesinden fazla havayı almalısınız.

Üçüncü bir ihtimal olarak ise kombinizin basıncında da herhangi bir sorun yoksa kombinizi resetlemeyi deneyin. Viessmann servisi olarak sizlere bu bilgileri vererek gereksiz yere sizi servis maliyetinden kurtarmak istiyoruz. Bu sebeple kombi resetlemesini 3 defa tekrar edin. Hala kombinizin çalışması olmamışsa artık sizin yapacağınız bir şey kalmamış demektir. Viessmann kombi servis telefonumuzdan bize ulaşarak kombi cihazınız için servis isteyebilirsiniz.

İstanbul Viessmann Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

[Toplam:0    Ortalama:0/5]